خلاقیت در بسته بندی پوشاک سری دوم

بسته بندی لاکچری لباس

اشتراک گذاری :

در این مقاله تعدادی از جدیدترین و زیبا ترین ایده های بسته بندی پوشاک را برای شما قرار می دهیم. خلاقیت در بسته بندی پوشاک و لباس از اهمیت بسیار بالایی برخورداره , چرا که موجب افزایش میزان فروش محصول به خاطر بسته بندی شکلیل آن می شود.

از طرفی ارزش محصول در اینگونه بسته بندی ها , بسیار بیشتر است تا زمانی که فقط در یک نایلون ساده بسته بندی شوند.

اهمیت بسته بندی لباس

بسته بندی لباس ، تنها در موضوع حمل و نقل و انبار کارایی ندارد بلکه می توان به آن هویت یک برند را اضافه نمود . بسته بندی یک لباس اولین چیزی است که مشتری در حین خرید با آن روبرو می شود و یک موقعیت برای جذب مشتری نیز به حساب می آید. برخی از تولید کنندگان بر این عقیده اند که صرف هزینه برای یک بسته بندی ، امری بیهوده و اضافیست ولی همین بسته بندی اگر به صورت مناسب انتخاب شود ، تاثیر بسزایی را در فروش لباس خواهد گذاشت .

خلاقیت در بسته بندی

با استفاده از طرح های بسته بندی خلاقانه می توان تاثیر زیادی روی مشتری گذاشت و به غیر از بعد فروش ، می توان با خلاقیت در بسته بندی لباس نام برند خود را در ذهن مخاطبان و مشتریان هک نمود . ایده های خلاقانه قرار نیست هزینه های هنگفتی را برای تولید لباس به همراه داشته باشد و می توان با هزینه ای که روی قیمت تمام شده تاثیر زیادی نداشته باشد ، از بسته بندی لباس خلاقانه استفاده نمود.

ما در این جا تعدادی از بسته بندی های خلاقانه و ایده هایی را در قالب تصاویر برای عزیزان علاقه مند قرار داده ایم تا در ایده پردازی های خود استفاده کنند.

 

امیدواریم که از مطلب خلاقیت در بسته بندی پوشاک مورد پسند شما واقع شده باشد.

در صورت نیاز می توانید از طریق بخش تماس با ما اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست بیاورید.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

منبع : افراکارتن

اشتراک گذاری :

مطالب بیشتر :

اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من